Agenda

14 maart 2019

Oranje Nassau School Badhoevedorp

15 maart 2019

Herman Wesselink College, Amstelveen

20 maart 2019

Openbaar Lyceum Zeist

22 maart 2019

Herman Wesselink College, Amstelveen

27 maart 2019

Pax Christi College, Druten 

Button-Donaties-wit-rood

Muziekscholen

 

Almere Muziekles Almere www.muziekles-almere.nl
Almere Muziekschool Almere www.muziekschoolalmere.nl
Almere Muziekschool René Roosen www.pianolessen.nl
Amsterdam Gitaarles Amsterdam www.amsterdam-gitaarles.nl
Amsterdam Saxofoonschool Amsterdam www.saxofoonschool-amsterdam.nl
Amsterdam Zangschool Amsterdam  www.zanglesamsterdam.nl
Apeldoorn Markant www.markantapeldoorn.nl
Assen ICO www.ico-assen.nl
Assen Klankrijk Drenthe www.klankrijkdrenthe.nl
Assen Wietse Meinardi www.wietsemeinardi.nl
Buitenpost Streekmuziekschool De Wâldsang www.muziekschooldewaldsang.nl
Bussum De Gooische Muziekschool www.degooischemuziekschool.nl
Den Bosch Klanklokaal www.klanklokaal.nl
Den Bosch Muziekschool Den Bosch www.muzieklesdenbosch.nl
Dokkum Opus 3 www.opus3.nl
Dordrecht ToBe cultuurcentrum www.tobe.nl
Drachten Muziekopleiding op maat, locatie Drachten www.muziek-opmaat.nl
Dronten De Meerpaal www.meerpaal.nl
Emmen Gitareon www.gitareon.nl
Gieten Muziekschool de Hondsrug www.muziekschooldehondsrug.nl
Groningen  Bass Muziek | Muziekschool Groningen www.bassmuziek.nl
Hoogeveen Scala www.scalahoogeveen.nl
Joure It Toanhus www.toanhus.nl
Leeuwarden Parnas www.parnas.nl
Leiden BplusC www.bplusc.nl
Leiderdorp Fluitles www.fluitles.nl
Leiderdorp Stichting MOL www.muziekonderwijs-leiderdorp.nl
Lelystad De Kubus www.dekubuslelystad.nl
Neede De Triangel www.detriangel.org
Nijmegen Klankrijk www.klankrijk.nl
Sneek Centrum voor de Kunsten www.cvksneek.nl
Sneek Ritmyk www.ritmyk.nl
Tiel DePlantage www.plantage-tiel.nl
Ugchelen Muziekeducatie van de Berg www.muziekeducatie.nl
Velp Atelier Velp www.ateliervelp.nl
Winterswijk Boogie Woogie www.boogiewoogie.nl
Zevenaar Liemerse Muziekschool, Het Musiater www.hetmusiater.nl
Zutphen Muzehof www.muzehof.nl

 

 

SWING webshop 89x100
 
 
 
 
 
 
 
 

Logo-YouPlay-zonder-titel